ZŠ Pardubice - Studánka - Pojďme si společně zasportovat

Pojďme si společně zasportovat

Aktualizováno 10. dubna 2024, 13:20
27. března 2023, 09:17 Mgr. Jitka Rybářová

Vážení rodiče, žáci a všichni příznivci pohybu,

přijďte si 13.4. zasportovat a svou účastí podpořit naši školu.

V sobotu 13.4.2024 se v rámci Pardubického vinařského půlmaratonu poběží lidový běh. Start bude v 9,15 blízko Východočeského divadla. Sraz účastníků je v 8,30 před divadlem. Děti běží zdarma a v cíli obdrží pamětní medaili a drobné občerstvení, dospělí platí startovné 50 Kč. Přihlášku (obdrží žáci u svých třídních učitelů nebo naleznete zde) i s poplatkem 50 Kč za dospělou osobu, která případně poběží, prosím odevzdávejte třídním učitelům nebo přímo do 1.B do pátku 12.4. Trať bude dlouhá přibližně 1 700 m a můžete ji zdolat jakýmkoliv tempem. Rozhodující je Vaše účast, protože nejpočetnějších škol obdrží částku 5 000 Kč na nákup sportovních potřeb.

Těšíme se na vás.

prihlaska-beh