ZŠ Pardubice - Studánka - Projekt 8.C Extratřída v televizi

Projekt 8.C Extratřída v televizi

1. června 2014, 19:17 Mgr. Pavlína Zemanová

Krásnou reportáž s námi natočila televize V1 ve čtvrtek 22.5., k vidění byla již v pátek 23.5.v regionálním zpravodajství.

Na repotáž se můžete podívat v přiloženém odkazu archivu televize V1. Děkujeme televiznímu štábu, příjemné reportérce slečně Adamů. Díky ní jsme se cítili při natáčení příjemně a opět jsme se ujistili, že naše práce na projektu má smysl.

V neděli 15.6.  před polednem na ČT 2 nás můžete vidět v pořadu Chcete mě, který s námi natáčela Česká televize. Žáci si vyzkoušeli, jaké to je komunikovat s režisérem, odpovídat před kamerou na otázky a natáčet profesionální spoty s pejsky z útulku.  Byla to pro nás velmi zajímavá zkušenost a podle slov režiséra se našly v žákyních i budoucí studentky DAMU.

Mgr. Pavlína Marková