ZŠ Pardubice - Studánka - Déčko Zprávičky uvádí: Pardubické štěBETÁní !

Déčko Zprávičky uvádí: Pardubické štěBETÁní !

Aktualizováno 23. listopadu 2023, 21:15
19. listopadu 2023, 20:18 Mgr. Jaroslava Oplatková

Ve středu 15.11.2023 se šest dětí postupujících ze školního kola soutěže Perníkový slavík z 1. - 3. třídy vydalo na soutěžní přehlídku Pardubické štěBETÁní, která se konala již po jedenácté v DDM Beta Pardubice. Naši zpěváčci ze Studánky podali krásné výkony a ve velké konkurenci se neztratili. Nejlépe se umístila Valentinka Bajerová z 3.B. Troufla si na píseň "Nechte zvony znít" a vyšlo to! V opravdu nabité konkurenci získala 2. místo! Bravo!!  V 1. kategorii reprezentoval Ondra Bělina z 1.B. S ním soutěžilo dalších 17 prvňáčků z pardubických škol. Ondra získal "Zvláštní oceněnění", které pro něj znamená  4. místo. Nádhera! Pak přišla na řadu 2.kategorie, byla  také velmi silně obsazena. Naše děvčata Lucinka Virtová z 2.B a Hedvika Fraňková z 2.C získala také "Zvláštní ocenění" spojené se 4. místem. Gratulujeme! Soutěž zakončila 3. kategorie. Vedle Valentinky na 2. místě krásně zazpívaly Karlička Heřmanská a Sofinka Mulačová z 3.A. Děvčata, výborně! Všem zpěvákům děkujeme za vzornou reprezentaci naší milé školy.

A POZOR! Velkým překvapením pro soutěžící i paní učitelky bylo natáčení reportáže Déčka České televize, která byla odvysílána 16.11.2023. Některé naše děti jsou na záběrech také. Tak se na ně podívejte:

Už teď se těším na další ročník soutěže a pište si, že s sebou vezmu opět šest šikovných zpěváků z budoucích 1. - 3. tříd. Zpívejte, zpívejte, zpívejte!

Mgr. Jaroslava Oplatková, hrdá průvodkyně našich soutěžících