ZŠ Pardubice - Studánka - Knižní bazárek

Knižní bazárek

8. března 2022, 11:38 Mgr. Zuzana Štěpánková

Milé děti,

základní škola Pardubice – Studánka pořádá ve spolupráci se Společností přátel školy knižní bazárek.

Máte doma knihu, která vás příliš nezaujala nebo už ji máte přečtenou? Nebo naopak jste náruživými čtenáři a svou knihovnu byste chtěly obohatit o další tituly za příjemnější ceny?

Budeme rádi, když se zapojíte do knižního bazárku. Od 17. března do 25. března můžete nosit knihy do 5.C (1.pavilon), kde je budeme shromažďovat (vždy před začátkem vyučování 7.40 – 8.00). Do každé knihy, prosím, vložte níže uvedený lísteček, abychom věděli, komu dát peníze za prodanou knihu či komu knihu vrátit zpět. Tedy v případě, že se kniha prodá, zašleme peníze po třídním učiteli. Pokud se neprodá, knihu dostanete zpět.

Prosím, donášejte jen knihy v dobrém stavu. Knihy, které budou potrhané, pokreslené nebo pomačkané nemohou být zařazeny. Cenu knihy zaokrouhlete na celé desítky (10,- Kč, 50,- Kč…).

Bazárek knih se bude konat dne 29.března, ve třídě 5.C, od 12.30 – 15.00.

Těšíme se na spolupráci.

knizni-bazarek