ZŠ Pardubice - Studánka - Zeměpis 6.D pro období 8.6.- 19.6.

Zeměpis 6.D pro období 8.6.- 19.6.

8. června 2020, 01:01 Mgr. Oldřich Jadrný

Dobrý den,

šesťáci. Naposledy v tomto školním roce se budeme věnovat zeměpisu- konkrétně Oceánii a Antarktidě.

Nejdříve návrat k minulé práci. Velká většina došlých prací byla na dobré úrovni. Jako možnost kontroly vám umožní s jeho svolením úspěšná práce vašeho spolužáka (příloha "austr. ano-ne- řešení").

Nová práce

1. prostudujte si a prohlédněte 5 příloh- "Oceánie", "SCAN0042 Austr.+ Oc.-mapa", "Pohádkový okruh v Pacifiku", "SCAN0056 Antarktida- text" a "SCAN0046 Antarktida- mapa"

2. udělejte zápis do sešitu "Zeměpis"- opište vždy červeně zvýrazněný text z příloh "Oceánie" a "Antarktida- zápis"

3. vypracujte jako dobrovolnou samostatnou práci 16 otázek z přiložené prezentace "Nahoru na horu Mauna Kea-test"

Vaše dobrovolné práce posílejte se vším všudy tentokrát do konce pátku 19.6.2020.

Můj mail: oldrichjadrnyzs-studankacz

S pozdravem a přáním úspěšné poslední zeměpisné práce

O. Jadrný

oceanie.pptx436.21 KiB