ZŠ Pardubice - Studánka - Adoptujme si zvířátko a to veverku obecnou

Adoptujme si zvířátko a to veverku obecnou

24. dubna 2016, 17:55 Mgr. Pavlína Zemanová

Záchranná stanice a ekocentrum Pasíčka nabízí adopci zvířat na dálku. Žáky našeho ekotýmu tato myšlenka tak nadchla, že by byl prima nápad osvojit si veverku obecnou.

Adopce spočívá ve finančním příspěvku, který je určen na veterinární péči a stravu, počítá se na období jednoho roku od námi zvoleného měsíce. Cena je symbolická a je vyměřena na částku 1000 Kč za rok. Přispět může kdokoliv z vás. Některé příspěvky se nám již sešly, ale stále nestačí na pokrytí celé adopce. Škola po odeslání kompletní finanční částky na účet obdrží adopční listinu adoptovaného zvířátka.

Proto Vás prosíme podpořte naši myšlenku a udělejte tak něco dobrého. Finanční příspěvky mohou žáci odevzdávat svému třídnímu učiteli nebo paní učitelce Markové.

Děkujeme, že pomáháte.

Mgr. Pavlína Marková