ZŠ Pardubice - Studánka - Den Země- vyhodnocení výtvarných prací

Den Země- vyhodnocení výtvarných prací

Služby města Pardubic, které se spolu s našimi šikovnými žáky podílely na organizování Dne Země na naší škole, vyhlásily 1. 6. vítěze výtvarné soutěže.  Nebylo vůbec lehké vybrat koláže, výkresy, výrobky, které žáci vytvořili a rozhodnout, které postoupí do užšího kola výběru. Ještě těžší bylo určitě vybrat z té velké nabídky vítěze.

Autoři vítězných prací byli pozváni k vyhodnocení a předání cen do areálu Služeb města Pardubic. Žáci si také mohli prohlédnout techniku, která se používá při údržbě čistoty města, podívali se na separační dvůr a někomu se možná i splnil sen – být popelářem. Žáci se nenechali zaskočit „záludnými“ otázkami jaký odpad patří do barevných kontejnerů. Vždyť při Dni Země pozorně poslouchali!

Děkujeme všem, kteří se zapojili.  ( Ocenění žáci : Šmídová T.,Wavrzaczova A.,Kmentová M., Smolková M., Krulišová K., Sillingerová J., Elsnicová G., Syrůčková K., Morávková D., Hauptová T. , Naštická J., Dušková K.)

Mgr. Iva Papežová