ZŠ Pardubice - Studánka - Zdravá škola

Zdravá škola

23. února 2012, 19:11 Mgr. Karolína Beranová

Naše škola se zapojila do projektu na podporu zdravého životního stylu,který vyhlásila splečnost Sportlines ve spolupráci s VZP. Cílem je propagovat ve škole zdravý životní styl a správné stravovací návyky.

Projekt doprovází soutěž o nejhezčí jídelnu, proto pracujeme na jejím zvelebování. Žáci druhého stupně vypracovali spoustu návrhů, bylo opravdu těžké vybírat nejlepší. Postupně se dostane na všechny zajímavé a vtipné nápady, zatím jsme se pustili do malování zadní stěny a budeme pokračovat i do vestibulu.

Přestože všichni účastníci malovali na zeď poprvé v životě, zhostili se úkolu statečně. Takže poděkování za první fázi výzdoby patří šesťákům, sedmákům, osmákům a deváťákům, kteří jedno čtvrteční odpoledne obětovali  uměleckému tvoření.

Jak se jim dílo povedlo, posuďte sami.

Mgr. Karolína Beranová