ZŠ Pardubice - Studánka - Sportovní den pro MŠ

Sportovní den pro MŠ

Chcete vědět jak  vypadá jedno podzimní dopoledne na ZŠ Studánka ?

Sejde se pár pedagogů, přizvou si k sobě  šikovné žáky a žákyně a vymyslí pro budoucí prvňáčky zábavu. A kde hledat tyto šikovné děti? Najdeme je v 9.B,8.B,8.C,5.A a 5.B.

A potom už stačí , aby přišlo asi 240 malých dětí z okolních MŠ a sportování  může začít. Pro děti ze školky byly připraveny  na deseti stanovištích různé soutěže – překážková dráha, hod na koš, prolézání tunelem,florbal, skluz po šikmé lavičce, cvičení s padákem. Skládaly také puzzle, pracovaly s interaktivní tabulí či na počítači. Za své sportovní výkony dostaly sladkou odměnu.

Úterní dopoledne se vydařilo. Malé děti byly moc šikovné ……. a ti velcí žáci? Patří jim velké poděkování za to, že  se postarali o hladký průběh celé akce .

Poděkování také patří p. učitelce. B. Kafkové, J. Sedlákové a ped. asistentce K. Kvochové.

Mgr. Iva Papežová