ZŠ Pardubice - Studánka - Informace k přijímacímu řízení na SŠ,SOU

Informace k přijímacímu řízení na SŠ,SOU

Přijímací řízení na SŠ a SOU v roce 2011

-          Uchazeč může podávat 3 přihlášky

-          Uchazeč osobně odevzdá přihlášku na SŠ,SOU do 15.3. 2011

-          Jednotná kritéria přijímacího řízení , stanovená ředitelem SŠ,SOU, jsou vyhlášena  do 31.1.2011 (většinou na webových stránkách)

-          První kolo přijímacích zkoušek proběhne od 22.4 do 7.5. 2011. Dny konání zkoušky stanoví ředitel příslušné SŠ,SOU.

-          Stanovení termínů dalších kol přijímacího řízení je v kompetenci ředitele SŠ,SOU

Zápisový lístek

Rodiče žáka obdrželi na třídních schůzkách Zápisový lístek, který musí být odevzdán na příslušné SŠ,SOU do pěti dnů po obdržení Rozhodnutí o přijetí.

Prosíme rodiče, kteří si ještě nevyzvedli Zápisový lístek pro své dítě,nechť si ho vyzvednou u výchovné poradkyně ve škole do konce ledna 2011.

31.1. obdrží žáci ve škole společně s vysvědčením tři přihlášky a tři výstupní hodnocení

Během února žáci na přihlášky doplní vybranou SŠ,SOU a odevzdají zpět třídním učitelům ke kontrole.

Do 15.3. odevzdají vyplněné přihlášky s výstupním hodnocením na příslušné SŠ,SOU(zajistí rodiče).

prijimaci rizeni pro skolni rok 2011-2012.ppt

Mgr. Iva Papežová