ZŠ Pardubice - Studánka - Pojďte s námi běhat!

Pojďte s námi běhat!

9. dubna 2009, 12:40 Mgr. Blanka Kafková

V sobotu 18.dubna 2009 se koná Pardubický vinařský půlmaratón, který je otevřeným mezinárodním mistrovstvím ČR. V rámci tohoto závodu proběhne i Lidový běh VZP ČR, na který zveme žáky, pedagogy i rodiče
Jedná se nesoutěžní běh pardubickými ulicemi v délce asi 2 km. Start je na náměstí Republiky  v 10.55 hod. Sraz  účastníků běhu za ZŠ Studánka je v 10.15 hod u VČ divadla, kde na vás bude čekat p. uč. Kafková. Je nutné se u ní přihlásit, protože pořadatelé vyžadují soupisku závodníků. Škola s největším počtem účastníků obdrží věcnou odměnu a každý běžec v cíli dostane též věcnou cenu.
Proto neváhejte, udělejte si čas a přijďte si zasportovat. Svojí účastí podpoříte i naši školu, kterou budete reprezentovat!
U žáků 1. stupně je třeba doprovod rodičů (nemusí běžet, ale čekat v cíli), žáci 2. stupně mohou přijít samostatně (s písemným souhlasem rodičů). Předběžné přihlášky  obdržíte u třídních učitelů – žáci 1. stupně nebo u vyučujících TV – žáci 2.stupně.
Těšíme se na Vás!

p.uč.2.tříd