ZŠ Pardubice - Studánka - Víkendové lyžování

Víkendové lyžování

26. ledna 2009, 20:13 Mgr. Lenka Friedrichová

V sobotu 24. 1. 09 vyjeli žáci, žákyně, příbuzní, známí i učitelé a učitelky naší školy dvěma autobusy do Říček. Lyžařský areál nabízí vynikající zázemí a 3 sjezdovky. Ta nejnáročnější byla uzavřena kvůli mezinárodním závodům žactva SKIINTERKRITÉRIUM. To nám ale nevadilo, aspoň jsme trošku nasáli atmosféru opravdických závodů. Letmo jsme mohli zahlédnout i pana prezidenta, který stejně jako my v Říčkách lyžoval, ale také zahajoval právě zmíněné závody.

Počasí bylo přiměřené, teplota od -1o C do 0o C, místy trošku sněžilo, místy trošku mlha, což se dá od „ledna“ očekávat.

Myslím, že tato sobota splnila účel, každý z 90 účastníků zájezdu si lyžování i vše okolo dobře užil.

Děkujeme Sdružení rodičů a přátel ZŠ Studánka za sponzorování této tradiční akce.

Mgr. Lenka Friedrichová